REKLAMA
Znaleziono 4111 wyników
Oaza Kosmatkiinwestycja
Pokaż inwestycję
Oaza Kosmatki
Warszawa, Kosmatki 32/34
Osiedle Domkoveinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Domkove
Łódź, Mechaniczna 2/30
Osiedle Bokserska 71 IIinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Bokserska 71 II
Warszawa, Bokserska 71
Żywiecka Vitainwestycja
Pokaż inwestycję
Żywiecka Vita
Gdańsk, Żywiecka 2C
metraże
27 - 112 m2
zakres cen
od 551 609 zł
[Polska] Gotowych mieszkań szukaj ze świecąartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Gotowych mieszkań szukaj ze świecą
Firmy deweloperskie sprzedają niemal wszystko co wybudują. W najbardziej udanych projektach mieszkan...
[Warszawa] Druga linia metra przyciąga inwestycje mieszkanioweartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Druga linia metra przyciąga inwestycje mieszkaniowe
Po pierwsze lokalizacja, po drugie lokalizacja i po trzecie lokalizacja to trzy podstawowe czynniki,...
[Polska] Polacy coraz częściej wybierają zielone wnętrzaartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Polacy coraz częściej wybierają zielone wnętrza
Świadomość ekologiczna Polaków sukcesywnie wzrasta. Konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na prod...
Izera na solidnych fundamentach: kamienie milowe projektu, największe wyzwania i szanseartykuł
Pokaż artykuł
Izera na solidnych fundamentach: kamienie milowe projektu, największe wyzwania i szanse
Rok po rozpoczęciu współpracy w ramach partnerstwa technologicznego z Geely – globalnym liderem w zakresie elektromobilności – spółka ElectroMobility Poland (EMP) podsumowała efekty prac nad projektem Izera.
Polska firma Polmlek będzie produkować tzw. "różowe złoto"artykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Polmlek będzie produkować tzw. "różowe złoto"
W Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, produkowane będzie tzw. "różowe złoto". W Lidzbarku Warmińskim, gdzie znajduje się nowoczesna fabryka i Centrum Badawcze polskiej Grupy Polmlek, ma być produkowana laktoferyna, białko, które wspiera odporność, pomaga w walce ze stanami zapalnymi, działa przeciwwirusowo i przeciwzapalnie. Nazywane jest właśnie potocznie "różowym złotem". Polmlek jest pionierem sekwencjonowania i frakcjonowania białek.
OTCF – właściciel marki 4F wprowadził się do kompleksu biurowego The Park Krakówartykuł
Pokaż artykuł
OTCF – właściciel marki 4F wprowadził się do kompleksu biurowego The Park Kraków
Właściciel marki 4F – firma OTCF S.A. w styczniu br. wprowadziła się do najnowszego biurowca B1 w krakowskim projekcie realizowanym przez White Star Real Estate i Cain International – The Park Kraków. Tym samym spółka skonsolidowała swoje dotychczasowe biura w Krakowie i Wieliczce i oficjalnie przeniosła główną siedzibę na ulicę Saską 25C w Krakowie. Właściciel największej polskiej marki sportowej objął w sumie ponad 8,2 tys. mkw. powierzchni, zajmując 4 spośród 6 pięter dostępnych w budynku. Za aranżację wnętrz nowego biura OTCF odpowiadała pracownia Trzop Architekci.
PKP Intercity prezentuje nowy rozkład jazdy na sezon 2023/2024artykuł
Pokaż artykuł
PKP Intercity prezentuje nowy rozkład jazdy na sezon 2023/2024
417 połączeń całorocznych i 37 sezonowych, więcej pociągów międzynarodowych, a także wzrost o 29 połączeń, kursujących w kategorii InterCity (IC) i obsługiwanych nowoczesnym oraz komfortowym taborem. Tak wygląda nowy roczny rozkład jazdy pociągów PKP Intercity, który wejdzie w życie 10 grudnia.
Firma z Dolnego Śląska stworzyła pierwszy polski elektryczny samochód dostawczy. Trwają rozmowy o rozpoczęciu seryjnej produkcjiartykuł
Pokaż artykuł
Firma z Dolnego Śląska stworzyła pierwszy polski elektryczny samochód dostawczy. Trwają rozmowy o rozpoczęciu seryjnej produkcji
Największe firmy motoryzacyjne przeznaczają setki milionów dolarów na rozwój nowych platform dla pojazdów elektrycznych. Polskiej spółce Innovation AG ze Zgorzelca w województwie dolnośląskim udało się to zrobić w niecałe trzy lata, za zaledwie ułamek tego budżetu. Stworzony przez nią eVAN – w pełni elektryczny samochód dostawczy, który jest w stanie przejechać nawet do 400 km na jednym ładowaniu – uzyskał niedawno dopuszczenie do ruchu, a w tej chwili trwają rozmowy o rozpoczęciu jego seryjnej produkcji.
Mniej betonu, więcej zieleni – konkurs na park Świętokrzyski w Warszawie ogłoszonyartykuł
Pokaż artykuł
Mniej betonu, więcej zieleni – konkurs na park Świętokrzyski w Warszawie ogłoszony
Nowe Centrum Warszawy to nie tylko ulice i place. Warszawa ogłosiła konkurs architektoniczny na koncepcję modernizacji terenu w południowo-wschodnim narożniku Parku Świętokrzyskiego.
Warszawa stawia na zieleń – kosztem betonu i asfaltuartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa stawia na zieleń – kosztem betonu i asfaltu
Warszawa stawia na zieleń – kosztem betonu i asfaltu. Obsadzony drzewami plac Bankowy, kolejne rozpłytowania na ul. Filtrowej, placu Wilsona czy skwerze Markowska oraz nowe parki linearne i ogrody deszczowe – tylko w 2024 roku dwie stołeczne jednostki, czyli Zarząd Dróg Miejskich i Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, usunęły ok. 7 tys. m kw. betonu z placów, ulic i podwórek. Wypiękniały też ulice Chmielna, Bracka i Polna oraz Park Skaryszewski.
Polcom planuje budowę dwóch nowych data center pod Krakowemartykuł
Pokaż artykuł
Polcom planuje budowę dwóch nowych data center pod Krakowem
Polcom, jeden z największych polskich operatorów centrów danych i dostawca usług chmurowych dla biznesu planuje budowę dwóch nowych data center oraz udostępnienie nowej platformy usługowej – Polcom AI Cloud. W pierwszym etapie nakłady na inwestycję wyniosą 100 mln zł. Nowe ośrodki przetwarzania danych zostaną zbudowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wybuduje też farmę PV 1,7 MW pod potrzeby Polcom Data Center.
Inwestycja za 550 milionów zł: Essity zwiększa produkcję w fabryce pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Inwestycja za 550 milionów zł: Essity zwiększa produkcję w fabryce pod Wrocławiem
W fabryce firmy Essity w Oławie, światowego lidera branży higienicznej i ochrony zdrowia, z którego produktów codziennie korzysta ponad miliard ludzi na całym świecie, oficjalnie otwarto 4 nowe linie produkcyjne. To zwieńczenie trzyletniej inwestycji o wartości 550 milionów złotych, mającej realny wpływ na lokalną gospodarkę.
Enea inwestuje rekordowe 4,4 miliarda złotychartykuł
Pokaż artykuł
Enea inwestuje rekordowe 4,4 miliarda złotych
Grupa Enea podsumowała trzy kwartały 2025 roku. Poinformowała, że przeznaczyła już 4,4 mld zł na inwestycje – to dwa razy więcej niż rok wcześniej. Największe środki trafiły w odnawialne źródła energii, ale spółka rozbudowuje też infrastrukturę sieciową, rozwija nowe bloki gazowe oraz zazielenia energetykę węglową.
Brzozowe Zaciszeinwestycja
Pokaż inwestycję
Brzozowe Zacisze
Wrocław, Fabryczna
[Wrocław] Wyjątkowe Centrum B+R we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wyjątkowe Centrum B+R we Wrocławiu
Nowe Inżynieryjne Centrum Badawczo-Rozwojowe UTC Aerospace Systems we Wrocławiu zapewni nie tylko za...
[Wrocław] Wrocław dla partnerstwa - debata liderów sektora PPPartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocław dla partnerstwa - debata liderów sektora PPP
Już w najbliższy wtorek, 7 lutego, w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się kon...
REKLAMA